Majewski i bardowie

Pruszków

Spotkanie z ciekawymi artystami w Pruszkowie. 7 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w ramach cyklu „Markowi Goście” odbędzie się koncert Lubelskiej Federacji Bardów.

Marek Majewski nie próżnuje. Jego cykl „Markowi Goście” cieszy się ogromną popularnością i sympatią publiczności. Znany kompozytor, satyryk i felietonista zaprasza ciekawych artystów, którzy mają okazję zaprezentować swój talent. W Pruszkowie gościliśmy już m.in. Jacka Federowicza, Mariana Opanię, Andrzeja Brzeskiego, Wojciecha Gęsickiego, Rafała Grząkę czy Wiesława Ochmana i Andrzej Płonczyńskiego.

Tym razem w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5 zaprezentuje się Lubelska Federacja Bardów. Rzecz jasna nie zabraknie wspaniałego Marka Majewskiego, którego umiejętności konferansjerskie nie podlegają dyskusji. Z pewnością koncert LFB będzie niezwykłym doświadczeniem dla publiczności. Dlaczego? Artyści postanowili stworzyć wyjątkową formację estradową, która proponuje własne rozumienie rozrywki. Ich występy mogą przypominać piwnice artystyczne, które skupiają rzesze autorów, kompozytorów i wykonawców. 

Lubelska Federacja Bardów czerpie z folkloru Kresów, muzyki klasycznej, a także nawiązuje do rocka i popu. Artystów wyróżnia ogromna dbałość o kwestie muzyczne i tekstowe. Grupa występowała na wielu prestiżowych imprezach m.in. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, II Festiwalu Piosenki Prawdziwej.

Wstęp na koncert LFB jest wolny, ale należy się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Z muzyką Lubelskiej Federacji Bardów będzie można zapoznać się 7 maja o 16.00 w MOK „Kamyk” w Pruszkowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.