Koniec przygody z „The Voice of Poland”

Pruszków

Pruszkowianin Karol Lechowski odpadł z programu „The Voice of Poland”. Artysta przegrał bitwę z innym uczestnikiem. Czy słusznie?

W ósmej już edycji popularnego show „The Voice of Poland” mogliśmy oglądać pruszkowianina Karola Lechowskiego. Artysta w trakcie przesłuchań w ciemno wykonał utwór „Crazy Little Thing Called Love” legendarnej grupy Queen i zaskarbił sobie serce Marii Sadowskiej, która przyjeła go do swojej drużyny.

W miniony weekend Karola mogliśmy oglądać w trakcie bitwy. To etap kiedy członkowie z drużyn poszczególnych trenerów występują w duetach. Następnie trener wybiera artystę, który wypadł lepiej. Pruszkowianin zmierzył się z Brianem Fentressem. Wspólnie wykonali utwór Garry’ego Moore’a – „Still Got The Blues”. Niestety Maria Sadowska wybrała Briana, choć jak sama przyznała wybór nie był łatwy. My gratulujemy Karolowi togo co już osiągnął i życzymy powodzenia w rozwijaniu kariery.

Posłuchajcie i oceńcie sami kto był lepszy:

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.