Koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luciano d’Abbruzzo

Koncert

6 października w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie odbędzie się ciekawy koncert! Będzie to okazja do usłyszenia włoskiej muzyki, którą wykona Luciano d'Abbruzzo. Bezpłatne wejściówki do odbioru od 1 października w pruszkowskim starostwie.

Luciano d’Abbruzzo pochodzi z Vico nel Lazio – włoskiego miasteczka w prowincji Frosinone, 100 km na południowy wschód od Rzymu. Artysta tam dorastał i tam kształtowała się jego wrażliwość twórcza oraz muzyczna. Śpiewa i gra na fortepianie, a jego muzyka to nostalgiczne oraz pełne emocji utwory bliskie poezji śpiewanej, łączone z elementami popu i rock’a. Luciano grał dla Papieża Jana Pawła II w Stolicy Apostolskiej oraz występował z licznymi koncertami w Regionie Lazio. We wrześniu tego roku wydaje nowy album pt. „II Guardiano del Bosco” i już niebawem rusza w trasę koncertową po Italii. Zanim to nastąpi, artysta złoży wizytę w naszym kraju w ramach polsko-włoskiej wymiany kulturowej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny – za okazaniem wejściówek, które będą dostępne od wtorku, 1 października od godz. 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pruszkowie przy ul. Drzymały 30, pok. nr 403 (piętro IV, wejście C). Uwaga! Informujemy, że nie wydajemy wejściówek przed podaną datą i godziną oraz nie prowadzimy rezerwacji telefonicznych. Osoby, które przybędą na koncert bez wejściówek, zostaną wpuszczone na salę audytoryjną tylko w przypadku dostępnych wolnych miejsc, dopiero po zajęciu ich przez osoby posiadające wejściówki.

Start koncertu 6 października o godz. 17.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luciano d’Abbruzzo”

  1. Bogusław pisze:

    Tego człowieka nikt nie zna. Do 2017 nie bagrał żadnej płyty i słynie ze śpiewania w polskich podrzędnych lokalach gastronomicznych. Co za bzdury, że śpiewał dla JP2… tak, w chórze, jak był dzieckiem to wraz z 160 innymi dziećmi zaśpiewał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najczęściej komentowane

Grill gazowy