Kolejny koncert z cyklu „zaPARKuj w Młochowie”

Koncert

W tym roku dla mieszkańców Młochowa przygotowano wyjątkowo atrakcyjny program letnich koncertów plenerowych. 22 lipca odbędzie się koncert „Warszawskie combo taneczne”.

Combo zaprezentuje przedwojenne warszawskie piosenki, które bawiły publiczność blisko 80 lat temu i mogą bawić nadal. Warto przyjść i przekonać się na własne uszy.

Zespół powstał z inicjatywy Jana Emila Młynarskiego. Początkowo muzycy grywali na podwórkach Mokotowa, Pragi, Śródmieścia i w warszawskich lokalach. Grupę tworzą artyści, którzy postanowili ocalić od zapomnienia warszawskie piosenki.

Na scenie pojawią się Jan Młynarski (śpiew, bandżola), Piotr Zabrodzki (śpiew, banjo), Sebastian Jastrzębski (gitara), Wojciech Traczyk (kontrabas), Tomasz Duda (saksofon), Anna Bojara (piła).

Koncert odbędzie się w niedzielę 22 lipca o godz. 16.00 na terenie Zespołu Parkowo Pałacowego w Młochowie przy ul. Platanowej. Wstęp bezpłatny.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.