Kolejna udana edycja Pruszkowskiego Kina Letniego za nami

Pruszków

Tegoroczna odsłona Pruszkowskiego Kina Letniego już za nami. Widzowie jak zwykle okazali się niezawodni licznie przybywając na każdą projekcję. I za to serdecznie dziękujemy.

Pruszkowskie Kino Letnie na stałe zapisało się w kalendarzu wakacyjnych imprez w mieście. To idealna propozycja na spędzenie letnich wieczorów, z której chętnie korzystają i młodzi i ci nieco starsi. W tym roku widzowie Pruszkowskiego Kina Letniego zostali zaskoczeni nowościami. Zmieniliśmy nie tylko miejsce projekcji, ale również dzień. W tym roku na filmowe wieczory zapraszaliśmy w soboty, a nie jak do tej pory w niedzielę. Nowością był również gigantyczny ekran, na którym wyświetlaliśmy filmy.

Skoro już o filmach mowa, to repertuar staraliśmy się dobrać w taki sposób by zadowolił wszystkich. „Interstellar, „ Klucz do wieczności”, „Joy”, „Osobliwy Dom Pani Peregrine”, „Furia”, „X-Men: Apocalypse”, „Co ty wiesz o swoim dziadku” oraz finałowy obraz „Sicario” – to wszystko mogliście zobaczyć w wakacyjne soboty w Pruszkowskim Kinie Letnim.

Jedno co się nie zmieniło to publiczność, która licznie przybywała na seanse pod chmurką. Ze znajomymi, z psem, z drugą połówką, na rowerze, spacerem, a niekiedy nawet samochodem – publiczność była różnorodna, tak jak i repertuar kinowy. – Kino jest super, gdy tylko mogę to się tu zjawiam – mówił Robert. – Świetnie dobrany repertuar, widać że jest ułożony z głową – podkreślała Marta. – Mam nadzieję, że w przyszłym roku nie zabraknie kina letniego, bo to świetna propozycja na spędzenie wieczoru. O repertuar się nie boje, bo za każdym razem jest świetny – zaznaczył Marek.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszali Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Partnerzy projektu: Auto Service Zalewscy, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, E. Leclerc, Factory, Galeria Style, Akademia Sztuki Piękna, BGŻ BNP PARIBAS. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.