Kolejna odslona „Zaparkuj w Młochowie”

Uncategorized

NOK zaprasza na kolejny z cyklu letnich koncertów przy kościele św. Michała Archanioła w Młochowie. Już 20 sierpnia wystąpi Magda Navarrete z zespołem Caravana Banda.

„Zaparkuj w Młochowie” to cykl koncertów organizowanych przez Nadarzyński Ośrodek Kultury. Ubiegłoroczna oferta kulturalna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców licznie przybywających na letnie koncerty odbywające się wieczorami na świeżym powietrzu, w malowniczej scenerii.

Tym razem w Nadarzynie wystąpi Magda Navarrete z zespołem Caravana Banda. Zespół tworzy muzykę będącą mieszanką muzyki hiszpańskiej, bałkańskiej i  jazzowej. Od dwóch lat muzycy grają koncerty w Brazylii, w Czechach, na Słowacji, w Niemczech i w Polsce. Mieszając style tworzą pełne energii i temperamentu słuchowisko.  Podziw wzbudza także połączenie wokalu oraz tańca Magdy Navarrete, niezwykle atrakcyjne dla widzów. Mieszkańcy Nadarzyna i okolic będą mieli okazję przekonać się o tym 20 sierpnia.

Start: 20 sierpnia godz. 16.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.