Kino Letnie pełne filmowych hitów!

Pruszków

Gwiazdy na niebie i na ekranie. Czy to możliwe? Tak! Rusza piąta edycja Pruszkowskiego Kina Letniego z niezwykle ciekawym repertuarem. Pierwszy seans już 26 czerwca!

Tego nie można przegapić! Dziesięć gorących niedziel pod pruszkowskim niebem zapowiada się niezwykle interesująco. Na placu Jana Pawła II pojawi się pneumatyczny ekran kinowy o wymiarach 7×4 m, a także 500 krzesełek i 50 leżaków. W czerwcu i lipcu seanse będą startować o godz. 21.30, sierpniu o 20.30, a we wrześniu o 20.00. Wystarczy zabrać ze sobą najbliższych, zaopatrzyć się w koc i spędzić ciekawie letni wieczór. Czeka Was moc kinowych emocji!

Pruszkowskie Kino Letnie to wakacyjna propozycja dla osób w różnym wieku. Motywem przewodnim imprezy jest zapewnienie mieszkańcom odpowiednich warunków do wspólnego spędzenia czasu przy dobrym filmie. A tych w tegorocznym repertuarze nie brakuje. Przyjdź i zobacz! Gorąca atmosfera, cudowny klimat, gwiazdy na niebie, paczka znajomych. Nie ma się nad czym zastanawiać! Nie musisz kupować biletu, nie musisz martwić się o miejsce. Wakacyjne wieczory w Pruszkowie zapowiadają się niezwykle interesująco.

Jak prezentuje się tegoroczny repertuar? To zestaw wyjątkowych kinowych hitów, które zyskały ogromną popularność. Na początek na widzów czeka wspaniałe dzieło Stevena Spielberga „Most szpiegów”. Ten dramat to znakomite połączenie przygody i epickiej historycznej fabuły. Na ekranie nie zabraknie gwiazd. W roli głównej Tom Hanks.

W malowniczej scenerii Pruszkowa na ekranie pojawią się także Liam Neeson i Forest Whitaker w produkcji „Uprowadzona 3”. O trening mięśni brzucha zatroszczą się bohaterowie komedii „Millerowie”. Ogromnych emocji powinien dostarczyć thriller w reżyseria Wesa Balla „Więzień labiryntu: Próby ognia”. Na fanów mocnych wrażeń czeka „John Wick”. W roli tytułowej niezawodny Keanu Reeves. „Wolny strzelec” Dana Gilroya ma na koncie nominację do Oscara za najlepszy scenariusz. Historia Lou Blooma, który filmuje nocne wypadki, aby je sprzedawać telewizji dostarczy wielu emocji. Francuska komedia „Za jakie grzechy, dobry Boże?” to ogromna porcja śmiechu. Z kolei „Zanim zasnę” to mocny thriller z wybitną Nicole Kidman w roli głównej. Komedia „Agentka” to obraz, w którym analityczka CIA chce uratować świat. Czeka ją wiele ciekawych i pełnych humoru przygód. Będzie też pokaz specjalny w ramach projektu ARTEfakty– zobaczymy film „Makbet”, w którym główne role znakomicie grają Michael Fassbender i Marion Cotillard.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. W tym roku sponsorem głównym jest Odyssey – nowy salon marki Nissan w Pruszkowie. Partnerami projektu są: Auto Service Zalewscy, Decathlon Okęcie, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, Play Salon Pruszków, E. Leclerc, Factory, LongBridge, MTZ Clinical Research.

Więcej informacji na stronie: www.kino.wpr24.pl

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny.

Repertuar Pruszkowskiego Kina Letniego:

26 czerwca – Most Szpiegów
3 lipca – Uprowadzona 3
10 lipca – Millerowie
17 lipca – Więzień labiryntu – Próby ognia
31 lipca – John Wick
7 sierpnia – Wolny strzelec
14 sierpnia – Za jakie grzechy, dobry Boże?
21 sierpnia – Zanim zasnę
28 sierpnia – Agentka
11 września – Makbet – pokaz specjalny w ramach ARTEfaktów – Pruszkowskiego Festiwalu Archeologicznego

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.