Kabaret OT.TO w Podkowie

Podkowa Leśna

Andrzej Piekarczyk, Andrzej Tomanek i Wiesław Tupaczewski wystąpią z nowym programem „Seks, drags i alzhajmer”. Kabaret OT.TO pojawi się w Podkowie Leśnej już 29 maja.

Mimo upływu lat artyści z Kabaretu OT.TO nadal są pełni pomysłów i zaskakują publiczność kolejnymi skeczami. Mieszkańcy Podkowy będą mieli okazję poznać ich kunszt. Kabaret OT.TO to historia polskiej sceny kabaretowej. Artyści występowali na wszystkich kontynentach i przyciągali na występy rzesze fanów. Zaprezentowali się przed blisko 3 mln widzów. Kabaret nagrał 11 płyt, które rozeszły się w łącznym nakładzie ponad 1 mln egzemplarzy.

Niezwykła atmosfera, dużo muzyki, dobry humor – to idealne połączenie. Kabaret OT.TO czaruje swoimi występami już od blisko 29 lat. Początkowo grupę tworzyli Wiesław Tupaczewski i Andrzej Piekarczyk. Po roku dołączył do nich Andrzej Tomanek, a w 1990 roku skład zasilił Ryszard Makowski. Z czasem zestawienie kabaretu uszczupliło się. W 2001 roku decyzję o odejściu z grupy podjął Ryszard Makowski.

Czy tym razem zaskoczy Kabaret OT.TO? Na pewno nie zabraknie przebojowych piosenek i abstrakcyjnych parodii. To znakomita okazja, aby poprawić sobie humor i zobaczyć na scenie artystów, którzy przejechali Polskę wzdłuż i wszerz wszędzie bawiąc widzów do łez. 

Artyści wystąpią w CKiO przy ul. Świerkowej 1 w Podkowie Leśnej już 29 maja o godz. 18.00. Bilety w cenie 30 i 35 zł.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.