Kabaret Młodych Panów odwiedzi Pruszków

Kabaret

Mamy wyśmienitą wiadomość dla wszystkich miłośników kabaretu. Już w listopadzie Pruszków odwiedzi Kabaret Młodych Panów. Nasza redakcja będzie rozdawać wejściówki na to wydarzenie.

Kabaret Młodych Panów tworzy czterech komików. Każdy z nich jest inny co wpływa na różnorodną tematykę skeczy i humor. Kabaret Młodych Panów możecie kojarzyć z takich skeczy jak „Egzamin do policji”, „Śląski kucharz”, „Bieganie” czy „Kto poślubi moich synów”.

W Pruszkowie kabareciarze pojawią się z programem „Bogowie”. – Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile Bogiem własnego życia. Przyjdź na spektakl „na żywo” i przekonaj się sam – tak kabaret opisuje swój program.

Kabaret Młodych Panów będzie można zobaczyć już 23 listopada w Pruszkowie w Centrum Kultury i Sportu. Tego dnia zaplanowano aż dwa spektakle o godz. 17.30 oraz o godz. 20.15. Indywidualnie bilety w cenie 65 i 75 zł można nabyć w kasie Centrum Kultury i Sportu ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie lub na stronie. Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Naszych czytelników zachęcamy do śledzenia portalu, bowiem niebawem będziemy rozdawać wejściówki na występ Kabaretu Młodych Panów.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.