Kabaret Hrabi dla dużych dzieci

Raszyn

Dzień Dziecka dla dorosłych w Raszynie. 4 czerwca dawkę potężnego humoru zgromadzonym w Centrum Kultury dostarczy Kabaret Hrabi.

Najmłodsi niecierpliwie czekają na koniec maja i z radością odkrywają kartkę kalendarza, na której widnieje 1 czerwca. Z uśmiechem na twarzy zmierzają w stronę rodziców i liczą na prezenty. 4 czerwca w raszyńskim parku odbędzie się impreza z okazji Dnia Dziecka. Ale pamiętajmy o starej, ale jakże trafnej prawdzie – wszyscy jesteśmy dziećmi. Nawet ci, którzy mają już siwe włosy albo odczuwają pesel. Również oni mogą świętować.

Centrum Kultury Raszyn organizuje Dzień Dziecka dla Dorosłych. 4 czerwca o 20.00 wszystkich głodnych dobrego humoru rozbawi znany i lubiany Kabaret Hrabi. Grupę tworzą: Joanna Kołaczkowska, Tomasz Majer, Dariusz Kamys i Łukasz Pietsch. Już od ponad 10 lat Hrabi występuje na scenie i uczestniczy w najważniejszych krajowych imprezach kabaretowych.

W Raszynie artyści zaprezentują program „Tak, że o”. – Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. „Tak, że o” mami więc prostotą i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń… potrzebujemy do tego kobiety i konia. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech to nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Tak, że o – prezentuje Kabaret Hrabi.

Bilety w cenie 40 i 30 zł, seniorzy, studenci i uczniowie mogą nabyć wejściówki za 20 zł. Sprzedaż prowadzona jest w Centrum Kultury w dniach 30 maja – 1 czerwca w godzinach 17.00-19.00, a także godzinę przed wydarzeniem.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.