Już jutro kolejna odsłona Letniego Grania

Milanówek

Letnie Granie to cykl koncertów, który na stałe zapisał się w kalendarzu wakacyjnych imprez kulturalnych. Już w niedzielę na scenie zobaczymy Magdę „Music” Piskorczyk.

Magda „Magic” Piskorczyk to wielokrotnie nagradzana wokalistka i multiinstrumentalistka. Artystka wykonuje głównie muzykę zakorzenioną w tradycji afrykańskiej i afro-amerykańskiej. Magda „Magic” Piskorczyk aranżuje, komponuje i regularnie koncertuje ze swoim zespołem. Gościła na wielu międzynarodowych festialach, m.in. w Niemczech, Anglii, Szwecji, Norwegii, na Węgrzech, we Francji, USA czy na Tajwanie. Dotychczas wydała 6 płyt. Od 2011 roku regularnie prowadzi warsztaty muzyczne Magda Piskorczyk Masterclass według własnego autorskiego programu.

Artystka była trzykrotnie nominowana do Fryderyka. Jest dwukrotną półfinalistką najważniejszego konkursu bluesowego w świecie International Blues Challange w Memphis.

W Milanówku Magda „Music” Piskorczyk wystąpi już 7 sierpnia o godz. 19.00 w Parku Zielony Dołek przy ul. Krótkiej 10 w Milanówku.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.