Już dziś w Pruszkowie koncert Margaret

Pruszków

O godz. 12.00 w pruszkowskim Parku Mazowsze rozpocznie się impreza „Żegnaj lato na rok...”, podczas której wystąpi znana piosenkarka Margaret. Spodziewajcie się na naszym Facebooku relacji „na żywo” z koncertu i nie tylko!

Margaret jest znana z takich hitów jak: „Thank You Very Much”, „Start a Fire”, „Heartbeat” czy „Cool Me Down”. Obecnie w rozgłośniach radiowych rozbrzmiewa kolejny przebój „Elephant”. Utwory Margaret w serwisie YouTube cieszą się niesłabnącą popularnością, a ich liczbę wyświetleń należy liczyć w milionach. Koncert Margaret rozpocznie się o godz. 17!

Oprócz atrakcji głównej przygotowano te poboczne. Dla mieszkańców przygotowano m.in. pokazy ratownictwa wodnego, wycieczki przyrodnicze, kawiarnie, a nawet ognisko. Dla tych nieco młodszych gry oraz zabawy. To wszystko już od godz. 12.

Natomiast o godz. 15.30 wystąpi zespół East Earth Band, który zaprezentuje muzykę w stylu breakout. Po koncercie Margaret, czyli o 18.30 do tańca będzie zachęcał Dj Murphy wraz ze swoimi przebojami wszech czasów! Zakończenie imprezy planuje się na godz. 21.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe