„Iluzjoniści” bawią, czarują, zadziwiają

Region

Niecodzienne karciane sztuczki, połykanie żyletek, przewidywanie i „zuchwałe” kradzieże – to wszystko można oglądać w trakcie magicznego show. My już sprawdziliśmy jak iluzjoniści wykonują swoje sztuczki, teraz czas na Was!

„Iluzjoniści: Pierwsze Starcie” to nowy spektakl w reżyserii Janusza Józefowicza. Pięciu magów: Gumbit, Arymen, Silver, Prince oraz Mr. Freak zabierają widzów w świat iluzji i czarów. Wszystkich znamy z programu „Mam Talent”. Jeśli oglądaliście ich w telewizyjnym show i spodobały wam się ich sztuczki to koniecznie wybierzcie się na „Iluzjonistów”.

Dwugodzinne show przygotowane jest z rozmachem. Co możemy zobaczyć w trakcie spektaklu? Zdradzimy wam, ale niewiele. W „Iluzjonistach” nie mogło zabraknąć słynnej sztuczki Houdiniego w wykonaniu Mr. Freaka, gdzie magik musi uwolnić się z kaftana bezpieczeństwa. W tym przypadku jeśli mu się to nie uda, to stalowe szczęki zacisną się na jego ciele. Są również inne groźne sprzęty jak gigantyczne wiertło czy silnik odrzutowa.

Nam najbardziej spodobały się jednak sztuczki z udziałem publiczności. Jak ukraść zegarek z ręki, który ktoś na dodatek zakrywa dłonią? Jak wyciągnąć pasek ze spodni, tak żeby nikt nie zauważył? Prince pokazuje nam, że jest to możliwe. A na dodatek jest przy tym dużo śmiechu. W programie show nie brakuje innych ciekawych, zabawnych oraz mrożących krew w żyłach sztuczek – jak połykanie żyletek, w którym specjalizuje się Arymen. Kunszt znikania opanował Silver. Gumbit potrafi wyczarować praktycznie wszystko. Jedno jest pewne. To trzeba zobaczyć na własne oczy.

Całość dopełnia świetna muzyka stworzona przez braci Podolskich. Alek i Olek to muzycy, którzy swoim autorskim projektem „Bucket Guys” podbili serca mieszkańców wielu europejskich miast.

Spektakl „Iluzjoniści: Pierwsze starcie” będzie można zobaczyć jeszcze w ten weekend 11-13 listopada. Widzowie mają do wyboru łącznie sześć seansów. Warto się jednak spieszyć ponieważ biletów jest coraz mniej.

Więcej info tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.