„Iluzja” w Kinie Plenerowym w Michałowicach

Michałowice

Letnie Kino Plenerowe to znakomity pomysł na niedzielny wieczór! Już 16 lipca w Michałowicach będziecie mogli obejrzeć film „Iluzja”. Będą czekać na Was wygodne leżaki i cudowna atmosfera Zapraszamy!

Obok takiej okazji nie można przejść obojętnie. Wspaniały film, „Iluzja” w reżyserii Louisa Leterriera, 200 leżaków i ekran o wymiarach 7×4 m. Zabierzcie ze sobą znajomych, ciepłą bluzę, koc i rozkoszujcie się dobrym filmem. Seans w ramach Letniego Kina Plenerowego odbędzie się już 16 lipca o 21.30 na placu przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki w Michałowicach.

Główne danie wieczoru, czyli film „Iluzja” to znakomity amerykański thriller kryminalny, który rozgrywa się w środowisku zawodowych iluzjonistów. Na ekranie nie zabraknie gwiazd m.in. Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Melanie Laurent czy Isla Fisher. Iluzjoniści każdego dnia robią wszystko, aby odwrócić uwagę publiczności. W swojej profesji doszli do perfekcji, zaskakują na każdym kroku. Grupa Czarnych Jeźdźców przyciąga uwagę widzów, ale nie tylko. Iluzjoniści znajdą się w kręgu zainteresowań… agentów FBI oraz Interpolu, a to za sprawą… napadów rabunkowych, które odbywają się podczas przedstawień iluzjonistów. Grupa realizuje swoje ukryte cele. Jak dochodzi do rabunków? Czy ktoś wspiera iluzjonistów? Jak skończy się tak historia? Aby się o tym przekonać, koniecznie musicie odwiedzić Letnie Kino Plenerowe w Michałowicach!

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie o seansie, obowiązkowo musicie przekazać mu tę informację. Takiego wieczoru nie można przegapić!

To nie koniec filmowych emocji! Kolejny seans pod chmurką zaplanowaliśmy na 27 sierpnia w Komorowie!

Na  filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Gmina Michałowice oraz Grupa Wpr Media.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.