Do zgarnięcia płyta NOK Pęd Band!

Nadarzyn

Zapraszamy do zabawy! Mamy dla Was dwie płyty „A chtóz tam puka” nadarzyńskiego zespołu NOK Pęd Band. Kto pierwszy, ten lepszy!

NOK Pęd Band idzie zdecydowanie do przodu i czerpie przyjemność ze wspólnego grania. Obszarem zainteresowania artystów jest polska muzyka ludowa. Zespół powstał w 2011 roku z inicjatywy Marka Rejnowicza. W dużej mierze tworzą go młodzi ludzie, dla których muzyka stanowi ogromną przyjemność. Ostatnio z zespołem występuje seniorka o wspaniałym głosie Danuta Woźniak.

Nagrody i wyróżnienia podczas kolejnych występów rozbudziły w zespole marzenia o wydaniu płyty. Dla chcącego, nic trudnego – a więc stało się. Na krążku „A chtóz tam puka” znajduje się 11 utworów w ciekawych aranżacjach. Każdy może usłyszeć takie piosenki jak: „Kum i Kuma”, „Jechali Furmani”, „Muczą krowy”, „Szła kuma” czy „Siano”.

Dla tych, którzy chcą posłuchać muzyki ludowej w wydaniu NOK Pęd Band mamy niespodziankę! Czekają na Was dwie płyty „A chtóz tam puka” . Co trzeba zrobić by wygrać? Wystarczy we wtorek (24 października) o godz. 13.00 przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „NOK Pęd Band” a w treści podać swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Nagrody otrzymają osoby, których zgłoszenia jako pierwsze dotrą na naszą skrzynkę o godz. 13.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.