Dni Brwinowa – Lunapark i inne atrakcje

Brwinów

Dni Brwinowa już w ten weekend. Jedną z atrakcji będzie lunapark. Wesołe miasteczko Brwinów odwiedziło w ubiegłym roku i było scenerią filmową, ale dzięki staraniom burmistrza Arkadiusza Kosińskiego udało się sprawić, że i mieszkańcy mogli skorzystać z atrakcji.

Wesołe miasteczko, które w Brwinowie pojawiło się pod koniec października ubiegłego roku, było elementem scenografii stworzonej na potrzeby serialu nagrywanego przez Netflix. Brwinowski włodarz porozumiał się wtedy z jego właścicielem i udało się atrakcje udostępnić mieszkańcom. I choć przełom października i listopada, to nie najlepszy okres na korzystanie z lunaparków, to mieszkańcy Brwinowa i okolic tłumnie odwiedzali wesołe miasteczko.

Warto zaznaczyć, że i w tym roku lunapark zawitał do Brwinowa. – Na początku listopada ub.r., widząc olbrzymie zainteresowanie mieszkańców tą formą rozrywki i rekreacji, porozumiałem się z właścicielem wesołego miasteczka (ustawionego wówczas pod pałacem na potrzeby nagrywania filmu dla Netfliksa), zapraszając go na nasze tegoroczne Dni Brwinowa – zaznacza Arkadiusz Kosiński, Burmistrz gminy Brwinów.

Oczywiście mieszkańcy mogą liczyć na atrakcyjne ceny atrakcji. — Uzgodniłem z nim, że wszystkie atrakcje będą dostępne w Brwinowie na preferencyjnych warunkach: Cena wszystkich atrakcji lunaparku będzie obniżona co najmniej o 5 zł niż gdzie indziej, czyli: jeśli skorzystanie z jakiejś atrakcji normalnie kosztowało 15 zł, to u nas będzie kosztowało – 10 zł, jeśli kosztowało 20 zł, to u nas będzie kosztowało 15 zł, itd.,  z tym, że wejście na autodrom będzie tańsze nawet o 10 zł. – dodaje Kosiński.

Jednak lunapark to tylko jedna z wielu atrakcji tegorocznych Dni Brwinowa. W trakcie trzydniowej imprezy nie zabraknie. W tym roku zaplanowano wystawy prac plastycznych, piknik historyczny, liczne koncerty m.in. Ani Wyszkoni oraz… strefę kibica na mecz Polska – Albania.

Dni Brwinowa
Start: 8-10 września
Miejsce: teren przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Przejazd

Szczegóły znajdziecie na plakacie:

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Dni Brwinowa – Lunapark i inne atrakcje”

  1. Mieszkańcy pisze:

    Panie Burmistrzu, Pani Dyrektor OK a zaprosicie kiedyś do nas Stachursky,ego?

  2. Wiocha pisze:

    Znowu dożynki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły