Charytatywny pokaz z udziałem gwiazd!

Pokaz

W wyjątkowej scenerii malowniczych Stawów Walczewskiego odbędzie się równie wyjątkowy pokaz mody. 26 maja na wybiegu na wodzie pojawią się znane i lubiane gwiazdy, w tym m.in. Edyta Herbuś, Elżbieta Romanowska czy Agnieszka Więdłocha. A wszystko w szczytnym celu.

Czytelnicy WPR24.pl z pewnością pamiętają zimową edycję tej charytatywnej imprezy pod hasłem „Zima mroźna nam niegroźna”. W pierwszej, letniej odsłonie akcji udział wezmą m.in. Anita Sokołowska, Edyta Herbuś, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Tomaszewska, Elżbieta Romanowska, Michalina Sosna, Katarzyna Ptasińska, Karol Strasburger i Robert El Gendy.

Gwiazdy pojawią się na wybiegu w towarzystwie dzieci z potrzebujących rodzin. Celem jest zapewnienie małym modelom nowych ubrań, a także wyjazdu na upragnione wakacje. – Ubrania trafią do dzieci z ubogich rodzin, które wskazał grodziski Ośrodek Pomocy Społecznej. Dzieciom ufundujemy też wyjazdy wakacyjne. W tej chwili poszukujemy jeszcze fundatorów dwóch takich wyjazdów. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć tę akcję, prywatnie lub jako firma, serdecznie prosimy o kontakt – mówi nam Hanna Głowacka, organizatorka pokazu.

Małych modeli i modelki ubiorą: MyPrincess, MałaMi, Besta Plus Retail. Gwiazdy wystąpią w kreacjach i dodatkach: Reserved, Patrizia Aryton, Femestage by Ewa Minge, Maral Trendy, Kelly Clothing, Tono,  Tagua, Bolsa, Terrastyll, Crocs, Carinii. Wybieg na Stawach Walczewskiego powstanie dzięki firmie Mrówka, która przekazała specjalne płyty.

To jednak nie wszystko. Firma St. Majewski z Pruszkowa dla wszystkich dzieci biorących udział w pokazie przygotowała kreatywne zestawy upominków od Bambino a w nich kredki bambino, kredki szkolne trójkątne, plastelina, farby plakatowe, nożyczki, klej w sztyfcie, zeszyt i pędzelki. 

Pokaz z udziałem gwiazd odbędzie się 26 maja w godz. 12.00-14.00 na Stawach Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim.

Patronem medialnym wydarzenia jest gazeta i portal WPR24.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły