Zima mroźna nam nie groźna! Przed nami pokaz z udziałem gwiazd

Pokaz

W najbliższą sobotę w grodziskiej Mediatece odbędzie się kolejna już edycja wspaniałego, charytatywnego pokazu mody z udziałem gwiazd. Na wybiegu zobaczymy m.in. Magdalenę Schejbal, Wiktorię Gąsiewską i Edytę Herbuś.

Znanym i lubianym aktorkom, piosenkarkom, artystkom towarzyszyć będą małe modelki i mali modele. To dzieci, które znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji, a dzięki udziałowi w pokazie „Zima mroźna nam nie groźna” otrzymają nowe zimowe ubrania, buty, ciepłe kurtki i inne elementy zimowej odzieży. Po pokazie w pamięci na pewno zostaną też miłe wspomnienia!

To już 6. edycja tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Wezmą w niej udział Magdalena Schejbal, Edyta Herbuś, Jolanta Fraszyńska, Małgorzata Tomaszewska, Katarzyna Ptasińska, Gosia Andrzejewicz, Wiktoria Gąsiewska, Iwona Węgrowska, Eliza Gwiazda, Paulina Koziejowska, Kamila Kamińska, Weronika Korol. Z dziećmi wystąpi też popularna blogerka „Nieidealnaanna” Ania Chomiak. Nie zabraknie występów artystycznych, wystawy obrazów Beaty Nering, wzruszających momentów i wspaniałej świątecznej atmosfery. A po pokazie w Parku Skarbków gwiazdy, dzieci i wszyscy którzy będą mieć ochotę przyłączyć się, wyślą do nieba baloniki i marzenia.

Początek pokazu w najbliższą sobotę, 23 listopada, o godz. 11.00. Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece w dniu wydarzenia od godz. 10.00. Liczba miejsc jest ograniczona. O godz. 13.00 wspólne puszczanie baloników w Parku Skarbków. Tu limitu miejsc nie ma.

Małych modeli wspierają takie marki jak MyPrincess, TuSzyte, F.P., Terrastyll, Befado, Femestage Eva Minge, Carinii, Lily Was Here by Liliana Kupidura, Reserved, KID’s by VOGA Italia, Soho Kids, Patrizia Aryton, Zaquad, Endo.pl, Deichmann, Be Belette, Sugarfree, Marie Zelie, Ulińscy, Mała Mi, Fit Pack, Banery Grodzisk, Berryfurs, Croco D’Oro, O’la Voga, Larsuu, Chicco, Pakuten.

Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Grodziska Grzegorz Benedykciński. Patronem medialnym są portal i gazeta WPR24.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.