Brwinowska biblioteka otwiera nowy rozdział

Brwinów

Już wkrótce chwila wyczekiwana przez brwinowskich moli książkowych. Biblioteka Publiczna im. Wacława Wernera zostanie ponownie otwarta – tym razem w nowej siedzibie.

W styczniu pisaliśmy o tym, że nowy gmach brwinowskiej biblioteki pozytywnie przeszedł końcowe odbiory, a już dzisiaj magistrat poinformował o otwarciu nowej siedziby. – Z wielką radością ogłaszamy, że długo wyczekiwana chwila –otwarcie nowej siedziby biblioteki – właśnie nadchodzi! Na naszych oczach dzieje się historia, pisze się nowy rozdział biblioteki – piszą urzędnicy.

Gmina chce uświetnić otwarcie nowej siedziby biblioteki i w weekend 1, 2 i 3 marca zaplanowała wiele atrakcji. Podczas Dni Otwartych będzie można wziąć udział w spotkaniu autorskim z Mariuszem Szczygłem i Ałbeną Grabowską, literacki pokój zagadek, fotoopowieść o krajach Ameryki Płn., rozrywki gier RPG dla trzech grup wiekowych, warsztaty rysowania mangi i karykatury, warsztaty kaligraficzno-dramowe, spotkania animacyjne dla dzieci i rodzin.

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona – konieczna jest rezerwacja. Można jej dokonać poprzez odbiór bezpłatnej wejściówki dostępnej w Urzędzie Gminy Brwinów (dostępne od 20 do 26 lutego) lub pobranie bezpłatnego biletu dostępnego od 20 lutego w wyszukiwarce evenea.pli na profilu FB.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Brwinowska biblioteka otwiera nowy rozdział”

  1. kamil pisze:

    Brawo! Bardzo potrzebna jest ta inwestycja.

    • PO=Hujownia pisze:

      zwłaszcza że za tuskolandii nie będzie na nic pieniędzy oprócz wysokich emerytur dla byłej komunistycznej ubecji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły