Brwinów w klimacie czarno-białej kliszy

Brwinów

Już dzisiaj, w Dworku Zagroda, przy ul. Grodziskiej 57, odbędzie się wernisaż fotografii Mieczysława Klajnowskiego „Brwinów w klimacie czarno-białej kliszy”. Wystawa będzie dostępna także w niedzielę.

Mieczysław Klajnowski to fotograf, którego prace od kilku lat zdobią kalendarze ścienne gminy Brwinów. Fotografuje ulice, ale też uroczystości rodzinne, a także pamiątkowe zdjęcia w szkołach i przedszkolach. Swojej pasji nie zamyka jednak tylko w cyfrowym świecie. Ceni także stare aparaty i dawne techniki.

Właśnie w takim „oldschoolowym” klimacie wykonał zdjęcia Brwinowa. Fotografie są wykonane współcześnie, ale za sprawą czarno-białej kliszy sprawiają wrażenie odnalezionych po latach pamiątek. Sam Klajnowski nie poczytuje swoich zdjęć za „dzieła sztuki” – Fotografowanie to zabawa, to miłe spędzenie czasu, to radość tworzenia czegoś ładnego.

Na wernisaż fotografii zaprasza Towarzystwo Przyjaciół Brwinowa. Wystawę będzie można odwiedzić w sobotę, 18 marca od godz. 16.00 i w niedzielę, 19 marca w godz. 15.00-19.00. Kolejne terminy zwiedzania będą publikowane tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe