5 pomysłów na aktywne spędzenie ferii zimowych

Region

Nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd w ferie zimowe. Co zrobić by nie nudzić się z dziećmi w domu? Podpowiadamy jak aktywnie spędzić zimową przerwę od nauki.

Na narty do… Warszawy
W górach prawdziwie zimowa pogoda – dużo śniegu i siarczysty mróz. Jeśli i Wam marzą się szybkie zjazdy na nartach lub deskach snowboardowych to zachęcamy do odwiedzenia Górki Szczęśliwickiej w Warszawie. Ośnieżony stok oraz wypożyczalnia sprzętów czekają na miłośników białego szaleństwa. Jeśli na stoku będziecie stawiać „pierwsze kroki” to z pomocą przyjdą wam wykwalifikowani instruktorzy.

Łyżwy na nogi
Jeśli lubicie jeździć na łyżwach albo dopiero chcecie spróbować swoich sił to zachęcamy do odwiedzenia lokalnych ślizgawek. Lista czynnych ślizgawek jest długa. Na łyżwach możemy pojeździć w Brwinowie, Grodzisku Mazowieckim, Michałowicach, Piastowie i Pruszkowie. W wielu tych miejscach na czas ferii przygotowano szereg atrakcji dla dzieci.

Zimowy Narodowy zaprasza
Nie mieliście okazji odwiedzić Zimowego Narodowego? Jeśli tak, to nie ma na co czekać. Jak co roku czeka tam na Was wiele atrakcji i to nie tylko tych zimowych. Oprócz lodowisk działa tu górka lodowa, bumper cars curling, skatepark czy karuzela. Zimowy Narodowy to świetne miejsce na rodzinną wycieczkę!

Rajskie ciepło w Mszczonowie
Nie lubicie zimowych sportów? W ogóle nie lubicie zimy? Jeśli chcecie poczuć namiastkę lata to polecamy wizytę w Termach w Mszczonowie. Ciepła termalna woda pozwala na pływanie na zewnątrz nawet przy kilkunastostopniowym mrozie! Wrażenia są super! Jeśli jeszcze nie próbowaliście to koniecznie odwiedźcie Mszczonów.

Spacer wśród światełek
Jeśli zimowe sporty nie są waszym konikiem to wybierzcie się całą rodziną na spacer. Ale taki wyjątkowy, wśród tysięcy migoczących światełek. W tym celu najlepiej odwiedzić stolicę gdzie nadal można podziwiać iluminacje oświetlającą Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i Park Fontann. Jeśli to za mało to koniecznie wybierzcie się do Królewskiego Ogrodu Światła w Pałacu w Wilanowie tam „błyszczy się” cały ogród!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “5 pomysłów na aktywne spędzenie ferii zimowych”

  1. WU pisze:

    Zostawcie już Warszawę i Jej mieszkańców w spokoju,
    nie macie własnych atrakcji tylko nawet w ferie trzeba kogoś najeżdżać ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły