Kolejna zatrzymana za handel podróbkami

Piastów

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej i korupcji z pruszkowskiej komendy ustalili kobietę, która w Piastowie oferowała odzież i torebki damskie z podrobionymi znakami towarowymi. Funkcjonariusze zatrzymali sprzedającą, której za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie w wyniku prowadzonych czynności ustalili kobietę, która oferowała w sprzedaży odzież oraz damskie torebki, które oznaczone były zarejestrowanymi i zastrzeżonymi znakami towarowymi wielu znanych marek. Nie były to jednak produkty oryginalne. Znaki towarowe były podrobione.

– 44-letnia kobieta usłyszała 11 zarzutów dotyczących wprowadzenia do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi, do czego przyznała się – informuje asp. sztab. Monika Orlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie

Grozi jej za to kara do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kolejna zatrzymana za handel podróbkami”

 1. sukces pisze:

  zatrzymanie babci która nakleiła napis nike na dresy, brawo kryminalni

  • Nike pisze:

   Zamknij mordę pecie. To że beju chodisz w takich ciuchach to nikogo nie obchodzi.

   • sukces pisze:

    nie jesteśmy na „ty” pecie. I obchodzi to wszystkich których podatki na to idą – czyli nie Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły