Wraz z początkiem wakacji mapa wodnych atrakcji w okolicach Warszawy zbogaciła się o nowe miejsce do wypoczynku nad wodą. To nowy park wodny w dobrze znanym „Julinku”.

„Julinek Park” to dawna baza cyrkowa, na której dziś funkcjonuje szereg atrakcji, m.in. największy na Mazowszu park linowy, krainę dmuchanców, pole do minigolfa, ściankę wspinaczkową oraz ekologiczny plac zabaw. Teraz do długiej listy atrakcji dołączył… park wodny.

Wodne atrakcje zostały ulokowane na powierzchni 20 000 metrów kwadratowych. Na gości czeka tam strefa basenowa, pięć zjeżdżalni o łącznej długości 167 m., strefa „spray park” – to strefa z niewielką ilością wody oraz kurtynami wodnymi, armatkami wodnymi i interaktywnymi zabawkami. W Parku Wodnym są również wodne kaskady, fontanny, wodne koła czy obrotowe wiaderka.

Jeśli w czasie wodnych zabaw się zmęczycie będziecie mogli wypocząć na leżakach pod parasolami. Na zgłodniałych czeka natomiast strefa gastronomiczna. Tu można spróbować pysznych dań z grilla, specjałów kuchni włoskiej czy meksykańskiej. Nie brakuje też słodkości – rzemieślniczych lodów czy chrupkich gofrów.

Bilety kup online
Wejściówki do Parku Wodnego, jak i samego Julinka można kupić na stronie internetowej (www.julinek.com). Kupując bilet do Parku Wodnego mamy możliwość wejścia również do Parku i Wesołego Miasteczka

Bilet ulgowy – 89 zł,
Bilet normalny – 99 zł,
Bilet rodzinny 2+1 – 259 zł,
Bilet rodzinny 2+2 – 339 zł.
Bilet dla seniora 60+ – 19 zł
Bilet dla dziecka do 3 lat – 19 zł (wymagany dokument potwierdzający wiek)
Bilet dla dziecka do 1 roku – 1 zł

Jak dojechać do Julinka?
Droga z Pruszkowa czy Grodziska zajmie nam około 40 min. Z Pruszkowa najlepiej kierować się DW718 do Borzęcina Dużego, później DW580 przez Zaborów do Leszna i dalej DW579 do Julinka. Z Grodziska najlepiej kierować się DW579 przez Błonie i Leszno do samego Julinka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Julinek Park zaprasza do wodnej strefy wypoczynku [FOTO]”

  1. Grabarz pisze:

    Polacy nigdy nie mieli tylu pieniędzy. Prezes Glapiński pochwalił się, że NBP ma nieprzebrane ilości gotówki. Dzięki 500+, 300+, 13 i 14 emeryturom, dodatkom solidarnościowym, tarczom antyinflacyjnym i polskiemu ładowi każdego stać na wizytę w Julinek Park.

  2. daro pisze:

    chore ceny

  3. jot pisze:

    Odlecieli trochę z cenami biletów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły