Grodziscy policjanci zatrzymali grupę złodziei

Region

Grupa działała na terenie całego powiatu. Złodzieje okradali opuszczone domy i posesje. Do tej pory udało się zatrzymać dwóch 15-latków, 20-latka i 19-latka.

Sprawa trafiła do grodziskich kryminalnych dzięki czujności patrolujących policjantów. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na nerwowo zachowującego się młodego mężczyznę przy ulicy Warszawskiej w Jaktorowie. Chłopak widząc zbliżających się policjantów próbował ukryć się w krzakach, a następnie rzucił się do ucieczki. Został jednak szybko zatrzymany. W trakcie przeszukania nieletniego Daniela B. znaleziono zegarek, który prawdopodobnie pochodził z kradzieży.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości nieletnich szybko ustalili wspólników zatrzymanego i większość dokonanych przez nich przestępstw. W krótkim czasie zatrzymano piętnastoletniego Damiana B., dwudziestoletniego Michała N. i dziewiętnastoletniego Tomasza S.

Grupa działała w różnym składzie, terminie i miejscach. Ma na swoim koncie kilka włamań i kradzieży. Policjanci szukają innych poszkodowanych. Nie wykluczone są kolejne zatrzymania.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.