Ciekawe zimowisko w Pruszkowie

Region

Ledwo skończyła się przerwa świąteczno-noworoczna, a już można myśleć o feriach zimowych. Te oczywiście najbardziej interesują najmłodszych. Dla dzieci, które nie będą mogły wyjechać z miasta, w Pruszkowie szykują się ciekawe atrakcje. Park Linowy Linlandia planuje zorganizować podobne wydarzenia jak grudniowe Mikołajki.

Ferie w województwie mazowieckim Ministerstwo Edukacji Narodowej zaplanowało na dni 1-14 lutego. W tym okresie pruszkowska Linlandia ma w planach zorganizowanie imprezy dla dzieci. Podobna odbyła się 6 grudnia z okazji Mikołajek. Wówczas około setka dzieci bezpłatnie walczyła z grawitacją na przeszkodach linowych. Poza tym uczestniczyła w zawodach na ziemi, między innymi w biegu w workach, szukaniu skarbów i przeciąganiu liny. Potem impreza przeniosła się do basenu Kapry, gdzie najmłodsze dzieci wzięły udział w zawodach pływackich.

– Takie wydarzenie nie miałoby miejsca bez sponsorów. W tym miejscu bardzo dziękuję szkole językowej Open School, Bawialni Artystycznej, hotelowi Victor, restauracji Zen Sushi, firmie EBB Nieruchomości, Wesołej Szkole Nauki Jazdy, Agencji Gadżetów Reklamowych, drukarni Total Klir oraz Pływalni Kapry – powiedział Mirosław Krak z Linlandii.

Przy organizacji imprezy w ferie również ważne jest, aby firmy dopisały. Mirosław Krak złożył również pismo do Urzędu Miasta z prośbą o dofinansowanie. – Chcę, aby tym razem było jeszcze lepiej – przyznał.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9016

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8520

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7293

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16