Chciał ukraść rower, odpowie też za nielegalne papierosy

Podkowa Leśna

Dzielnicowy z Podkowy Leśnej udaremnił próbę kradzieży roweru. Zatrzymany przez niego 31-latek odpowie także za posiadanie papierosów bez znaku akcyzy.

Dzielnicowy podczas służby w terenie otrzymał zawiadomienie o próbie kradzieży roweru ze stojaka przy szkole. Policjant dzięki dobremu rozpoznaniu, mógł szybko wytypować sprawcę.

Mundurowi pojawili się pod ustalonym adresem. 31-latek podczas rozmowy z funkcjonariuszami przyznał się do próby kradzieży jednośladu. – Wyjaśnił, że próbował zabrać jeden z rowerów, ale był zbyt dobrze zapięty i nie udało mu się tego szybko zrobić – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych z KPP w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci przeszukali dom mężczyzny. Okazało się, że znajduje się tam również kilkaset papierosów bez polskich znaków akcyzy. Zostały one zabezpieczone przez policjantów, a 31-latek został zatrzymany.

Zebrane materiały dowodowe pozwoliły postawić mężczyźnie zarzut usiłowania kradzieży roweru o wartości 1200 zł oraz popełnienia wykroczenia z ustawy karno-skarbowej. 31-latek przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Chciał ukraść rower, odpowie też za nielegalne papierosy”

  1. obi oba pisze:

    oczywiście narodowość sprawcy nie jest znana?

  2. Ali pisze:

    Niedługo przyjdą Ruskie to zrobią porzadek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły