Bogucki się uśmiechał, "Słowik" zakrywał twarz

Region

W środę rozpoczął się proces dwóch gangsterów z mafii pruszkowskiej. Ryszard Bogucki i Andrzej Z., ps. "Słowik" są oskarżeni o współudział w zamordowaniu Marka Papały.

Na upublicznienie swojego wizerunku i pełnego nazwiska zgodził się pierwszy z mafiozów (na zdjęciu). – Bogucki uśmiecha się za każdym razem, gdy pada jego nazwisko – relacjonował reporter radia RMF FM. Swój wizerunek skrywa natomiast „Słowik”.

Około południa zakończyło się odczytywanie przez sąd aktu oskarżenia. Wynikają z niego sensacyjne informacje, według których Edward Mazur chciał zdyskredytować zeznania Artura Zirajewskiego. Ten miał obciążyć w sprawie właśnie biznesmana, który przebywa w USA.

W sprawie morderstwa Marka Papały Andrzej Z. oskarżony jest o nakłanianie Zirajewskiego do zabicia komendanta głównego policji. Według aktu oskarżenia Ryszard Bogucki miał stać „na czatach”. Obaj przestępcy nie przyznają się do winy.

Rozprawę odroczono do 12 lutego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.