Amatorki miejskich kwiatów złapane na gorącym uczynku

Podkowa Leśna

Burmistrz Podkowy Leśnej opublikował nagranie z monitoringu miejskiego. Widać na nim amatorki kwiatów z miejskich kwietników.

Miejskie kwietniki zdobią przestrzeń publiczną. Dzięki kwiatom na rabatach, czy w donicach, na ulicach miast jest przyjemniej.

Miejski monitoring w Podkowie Leśnej działa, o czym przekonały się dwie amatorki miejskich nasadzeń. Kamery zarejestrowały dwie kobiety, które we czwartek, 8 czerwca, zabrały kwiaty z kwietników przed urzędem miasta. – Jak znikają miejskie kwiaty z ulic Podkowy (w świąteczny czwartek). Brak słów. Wstyd. Nagrania ze wszystkich kamer zostały przekazane policji – informuje Artur Tusiński, burmistrz Podkowy.

Jak zauważyli internauci: – akcja była zaplanowana, bo przyszły z torebkami – pisze pani Agata, a pani Jadzia dodaje – Ktoś kto bardzo chce mieć rośliny, a może nie ma na to pieniędzy, naprawdę ma sposoby żeby je pozyskać bezpłatnie a legalnie.

Zobaczcie co zarejestrowała kamera:

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.