100. urodziny Pani Genowefy!

Brwinów

Na początku stycznia Pani Genowefa Prusak z Żółwina obchodziła swoje setne urodziny. Z tej okazji burmistrz Arkadiusz Kosiński wraz z kierownikiem Referatu Spraw Obywatelskich Agnieszką Dąbrowską osobiście złożyli jubilatce życzenia.

Pani Genowefa urodziła się 2 stycznia 1923 r. w Skierniewicach. Jeszcze przed wybuchem II wojny światowej wraz z najbliższymi przeprowadziła się do Żółwina. Pierwszą pracę podjęła w gospodarstwie państwa Regulskich na Zarybiu. Gdy jej ojciec zginął w czasie wojny, mama postanowiła pozostać w Żółwinie.

Pani Genowefa właśnie w Żółwinie poznała swojego męża – wychowali czworo dzieci: trzy córki oraz syna. Większość swojego życia zawodowego przepracowała w szpitalu w Tworkach w Pruszkowie, opiekując się chorymi. Będąc już na emeryturze pomagała w wychowaniu prawnucząt. Warto podkreślić, że Pani Genowefa jest dumną praprababcią!

Seniorka cieszy się dobrym samopoczuciem i świetną pamięcią. Jest pod czuła i troskliwą opieką najbliższych.

Z okazji setnych urodzin Panią Genowefę odwiedził burmistrz Gminy Brwinów Arkadiusz Kosiński i kierownik Referatu Spraw Obywatelskich Agnieszka Dębowska, którzy osobiście złożyli Pani Genowefie życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz kolejnych jubileuszy. Burmistrz przekazał Szanownej Stulatce list gratulacyjny oraz wręczył bukiet pięknych róż i kosz upominkowy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.