100 lat to za mało!

Brwinów

Jedna z mieszkanek Brwinowa z początkiem roku obchodziła imponujące, 103 urodziny! Z życzeniami wybrał się do niej burmistrz miasta.

Pani Genowefa Mączyńska mieszka w sołectwie Moszna. Była wieloletnim pracownikiem tamtejszego przedszkola. Kolejne pokolenia podopiecznych nazwały ją pieszczotliwie „Babciuńką”.

Najstarsza mieszkanka gminy Brwinów ubarwiła swoją postacią i wspomnieniami film dokumentalny „Moszna dawniej i dziś” oraz książkę „Kalendarium wsi Moszna”.

Mimo sędziwego wieku, 103-latka cieszy się dobrą pamięcią i zdrowiem. Panią Genowefę odwiedził 31 stycznia Burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński wraz z Kierownikiem Referatu Spraw Obywatelskich Agnieszka Dębowska. Złożyli na ręce Jubilatki życzenia zdrowia i pomyślności oraz kwiaty i słodkie upominki.

Redakcja portalu WPR24.pl życzy Pani Genowefie wszystkiego najlepszego i kolejnych 100 lat!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “100 lat to za mało!”

 1. Anonim pisze:

  to jakaś epidemia z tymi zdjęciami lokanych władkow

  • Zszokowany pisze:

   Dokładnie, mógłby ten człowiek przynajmniej usunąć się na bok kadru, a najlepiej przycupnąć przy boku Szanownej Pani, w tle. W Nadarzynie to samo, każde zdjęcie gminne to gęba wójta w pełni i całej okazałości.

  • caryca pisze:

   No tak, to się zdarza w przyrodzie, niestety…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły