Znów problemy z wodą. Tym razem tylko niższe ciśnienie

Region

W nocy z niedzieli na poniedziałek z 13 na 14 września w godzinach 23.30-5.30 będą prowadzone niezbędne prace remontowe na sieci wodociągowej w Alejach Jerozolimskich na wysokości numeru 154.

Planowane prace remontowe maja poprawić niezawodność pracy sieci wodociągowej zasilającej obszar tzw. pasma pruszkowskiego.

Przed ich rozpoczęciem niezbędne będzie czasowe i krótkotrwałe zamknięcie przepływu wody w magistrali wodociągowej ułożonej w Alejach Jerozolimskich na odcinku ulicy Mszczonowskiej do torów kolejki Radomskiej.

Będzie to skutkowało obniżeniem ciśnienia wody w rejonie tzw. pasma pruszkowskiego (Pruszków, Piastów, Michałowice, Reguły, Opacz Kolonia) oraz w dzielnicy Ursus i Włochy w nocy z niedzieli na poniedziałek w godzinach 23.30-5.30. (Pierwotnie MPWiK informowało, że prace mają zostać wykonane z soboty na niedzielę).

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Znów problemy z wodą. Tym razem tylko niższe ciśnienie”

 1. Komar pisze:

  Mówili PiSry ze ludzie za bardzo przyzwyczaili sie do cieplej wody… pewnie kuzyn kogoś z „dobrej zmiany” dostał prace na kierowniczym stanowisku..

  • Trzaskobyl pisze:

   A PO nas choćby POtop .Jak wynika z oświadczenia majątkowego prezes MPWiK Renaty Tomusiak, w 2019 r. zarobiła z tytułu pełnionej funkcji 379 737,77 zł. Redakcja wp.pl zwraca uwagę, że otrzymywała zatem miesięcznie 31,6 tys. zł. Tomusiak otrzymała także dodatkowo 51 094,11 zł zasiadając w Radzie Nadzorczej Szpitala Praskiego.

   Lucyna Golatowska, która również zasiada w zarządzie MPWiK zarobiła natomiast w ubiegłym roku 315 434,20 zł – nieco ponad 3 tys. zł mniej niż w roku 2018 (wówczas zarobiła 318 530,76 zł).

   Kolejny członek zarządu, Tomasz Mencina, zarobił z kolei 235 516,59 zł. Należy do tego doliczyć 42 564,46 zł, które otrzymał z tytułu zasiadania w radzie nadzorczej Zarządu Pałacu Kultury i Nauki.
   Zasiadający w zarządzie MPWiK od 28 czerwca 2019 r. Dariusz Dąbrowski otrzymał zaś za 6 miesięcy pracy 108 782,59 zł.

   • Anonim pisze:

    No I? Note wiedziałeś że w zarządach się dobrze zarabia. PiS wie i pcha tam każdego kogo trzeba uciszyć lub sowicie wynagrodzić za posłuszeństwo.

 2. paca pisze:

  Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją w trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort oraz najwyższą jakość świadczonych przez nas usług wyłączamy wodę. Życzymy udanego weekendu.

 3. Anonim pisze:

  Syndrom trzaskowskiego

 4. Wilku starszy pisze:

  Ile razy w ciągu roku w Pruszkowie nie ma wody? Można się pomylić o 500 razy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły