Zdewastowali klatki schodowe

Region

Dwóch młodych mężczyzn zatrzymała policja z Pruszkowa. Za zniszczenie klatek schodowych mogą trafić nawet na 5 lat do więzienia.

Pięcioro młodych ludzi rankiem wracało do domu. Cześć z grupy udała się na stacje WKD w Pruszkowie. Dwóch mężczyzn postanowiło urozmaicić sobie drogę. Adrian P. i Michał K. przechodząc ulicą Lipową wybili szyby na klatkach schodowych w siedmiu budynkach. O całym zajściu została powiadomiona policja.

Na stację WKD została skierowana załoga patrolowo-interwencyjna. Jedna z osób stojących na peronie miała zakrwawioną rękę. Mężczyzna spytany o przyczynę obrażeń, twierdził, że rany są wynikiem bójki z nieznajomym. Cała piątka została przewieziona na komisariat. Na podstawie zeznań zatrzymanych udało się ustalić, że Adrian P. wraz z Michałem K. zniszczyli klatki schodowe w pobliskich blokach. Po przebadaniu tej dwójki alkomatem okazało się, że mieli oni odpowiednio 1,2 i 0,92 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyźni za zniszczenie mienia mogą trafić do wiezienia nawet na 5 lat.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.