Zaginął Dominik Wróblewski

Piastów

Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie i rodzina poszukują zaginionego 18-letniego Dominika Wróblewskiego.

Młody mężczyzna wyszedł z domu w Piastowie w sobotę 12 grudnia o godzinie 18.00. Zaginiony po raz ostatni był widziany w niedzielę 13 grudnia około godziny 1.00 w nocy w Warszawie w okolicach alei Krakowskiej 291, od tamtej pory nie nawiązał z bliskimi kontaktu, nie wrócił do domu.

AKTUALIZACJA

Otrzymaliśmy informację, że Dominik został odnaleziony.

Rysopis zaginionego

– Wzrost – 170 cm.,

– Szczupła budowa ciała,

– Włosy ciemny blond , boki krótkie, góra dłuższa (włosy wycieniowane)

– Oczy zielone,

– Nos szeroki.

W dniu zaginięcia ubrany był w niebieską bluzę z kapturem, kurtkę koloru granatowego z żółtym znaczkiem po lewej stronie, spodnie dresowe ciemne, oraz buty sportowe.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek informacje, gdzie przebywa Dominik Wróblewski prosimy o kontakt z jednostką policji prowadząca sprawę Komendą Powiatową w Pruszkowie pod numerem telefonu 22 47 72 46 213 lub najbliższą jednostką pod numerem 112.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Zaginął Dominik Wróblewski”

 1. paca pisze:

  Milicja zajęta jest tępieniem opozycji. Nie ma czasu na pierdoły.

  • paca pisze:

   Pochlal, pocpal i wrócił na garnuszek do starych

  • ts pisze:

   Pacanie, czy ty pod każdym artykułem musisz z siebie jakieś polityczne rzygowiny wylewać? Najwyraźniej czasu masz za dużo. Za jakąś robotę byś się wziął.

   • Nika pisze:

    Popieram. Paca nie znasz chlopaka to sie nie wpieprzaj. Nie wiesz kim on tak naprawde jest i nie wiesz jak ważny jest dla rodziny i przyciół. Ciekawe jak byś ty sie poczuł Paca…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły