Zaatakował sąsiada kijem

Region

Funkcjonariusze  z komisariatu w Milanówku zatrzymali 27-letniego Marcina P., który uderzył swojego sąsiada drewnianym kijem w głowę. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Policjanci zostali skierowania na interwencje związaną z sąsiedzką kłótnią. Gdy dotarli na wskazany adres okazało się, że doszło do bójki między dwoma mężczyznami. W trakcie przepychanki Marcin P. uderzył swojego sąsiada drewnianym kijem w głowę. W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany z urazami głowy został przewieziony do szpitala.

27-letni sprawca został zatrzymany i przewieziony na komisariat. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Marcin P. usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zadecydował, że 27-latek trafi do aresztu na trzy miesiące.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.