Wyścig na orientację

Region

Sezon rowerowy już w pełni, dlatego na wszystkich zwolenników aktywnego wypoczynku czekają ogromne atrakcje. Już 28 maja w Pruszkowie odbędzie się „WaypointRace” – rowerowy wyścig na orientację.

W ubiegłym roku WaypointRace został wpisany na listę wyścigów zaliczanych do Pucharu Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację (PPM). W obecnym sezonie cykl pucharowy składa się z 14 wyścigów, które będą organizowane na terenie całego kraju.

Zawodnicy WaypoitRace będą mogli wystartować w 3 kategoriach: Pro, Fun oraz Family. W kategorii Pro uczestnicy w czasie ponad 6 godzin będą musieli odwiedzić 12 terenowych punktów kontrolnych. Długość trasy przekroczy 100 km. W kategorii Fun zawodnicy będą musieli pokonać maksymalnie 60 km trasę i odwiedzić 6 punktów kontrolnych. Rodziny, które wystartują w kategorii Family będą musiały w czasie maksymalnie 3 godzin pokonać trasę 20 km i odwiedzić 3 punkty kontrolne zlokalizowane w okolicy Pruszkowa. Prócz sportowych zmagań na uczestników wyścigu czekać będzie wiele atrakcji.

Zapisy rozpoczną się 9 maja 2011 roku. Bieżące informacje będzie można znaleźć na stronie wyścigu.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.