Wsiadł pijany za kierownicę

Region

We wtorek 25 maja policjanci z grodziskiej drogówki zatrzymali pijanego 54-latka. Zgłoszenie wpłynęło do komisariatu od innego kierowcy. Zatrzymanemu Stanisławowi J. grozi utrata prawa jazdy i kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

Przedwczoraj około godziny 21.00 do dyżurnego grodziskiej komendy wpłynęło anonimowe zgłoszenie o podejrzanie zachowującym się kierowcy. Dyżurny natychmiast wysłał patrol na ulicę Królewską w Milanówku. Z anonimowej informacji wynikało, że kierujący Seatem Cordobą jest najprawdopodobniej pijany. Policjanci bez trudu namierzyli zgłoszony samochód. Po przeprowadzonej kontroli okazało się, że 54-latek,
 mieszkający w Warszawie postanowił prowadzić samochód pomimo, iż miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Stanisław J. został zatrzymany. W tej chwili policjanci ustalają okoliczności nocnej podróży warszawiaka po Milanówku. Wkrótce zostaną mu przedstawione zarzuty. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu grodzi mu utrata prawa jazdy i kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.