Wpadł przez skrytkę

Piastów / Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem. Usłyszał zarzuty, dostał dozór policyjny.

Poranek kilka dni temu na komendzie w Pruszkowie zaczął się od zgłoszenia otrzymanego od mieszkańca osiedla przy ul. Wybickiego w Piastowie. Poinformował on funkcjonariuszy o przedmiotach, które mogą pochodzić z przestępstwa, schowanych we wnęce pod schodami garażu podziemnego. Policjanci na miejscu ujawnili, że w znalezionej torbie znajdują się m.in. zestawy kluczy, noży, halogeny, rowerek dziecięcy i elektronarzędzia. W trakcie czynności policjanci usłyszeli jak ktoś wchodzi na klatkę schodową. Na parterze zauważyli mężczyznę, który na widok mundurowych stał się bardzo nerwowy. Podczas legitymowania 44-latek przyznał się do kradzieży rzeczy z szaf w garażu podziemnym i do włamania do boksu. Rzeczy, które ujawnili policjanci przygotował do wyniesienia. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu w Piastowie. – informuje kom. Karolina Kańka, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie.

W trakcie gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że zatrzymany mężczyzna miał już na sumieniu podobne przestępstwa, dlatego usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem oraz kradzieży w warunkach recydywy. Sąd Rejonowy w Pruszkowie zastosował wobec 44-lata środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. – dodaje Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Wpadł przez skrytkę”

 1. paca pisze:

  Utaplac ryja w lajnie!

 2. Konsultant pisze:

  Brawo Sąsiedzie! Brawo Policja!

 3. Mieszkanie pisze:

  Brawo! Takiej Policji nam potrzeba!

 4. Psychol pisze:

  Złodziejom ucinać ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły