Tragiczne odkrycie w pustostanie

Milanówek

12 grudnia w Milanówku doszło do tragicznego odkrycia. W budynku przy ul. Krótkiej znaleziono ciała dwóch osób. Ponadto trzecia osoba trafiła do szpitala.

Znalezione osoby to bezdomni. Jak przekazała nam policja, wszyscy spożywali dzień wcześniej alkohol. – Ciała odkrył pracownik ośrodka pomocy społecznej wraz ze strażnikiem miejskim, którzy to kontrolowali budynek przy ul. Krótkiej. Ujawniono ciała mężczyzny i kobiety oraz żyjącego mężczyznę, który wymagał natychmiastowej pomocy lekarskiej. Aktualnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Dzień wcześniej osoby te spożywały alkohol, który mógł przyczynić się do zgonów – dodaje.

Okoliczności tego zdarzenia i przyczyny śmierci mężczyzny oraz kobiety wyjaśni prokuratura. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, po której będzie wiadomo dlatego te dwie osoby zmarły.

Kiedy na zewnątrz panują niskie temperatury wiele osób narażonych jest na utratę życia lub zdrowia na skutek wychłodzenia organizmu. Problem ten dotyka przede wszystkim osoby bezdomne, samotne, w podeszłym wieku. Zagrożenie takie dotyczy także osób będących pod wpływem alkoholu. Pamiętajcie, że zgłoszenia można przekazywać pod numerami telefonów 997, 112 lub pogotowia ratunkowego. Nasze zainteresowanie być może przyczyni się do tego, że uratujemy komuś życie. Nie przechodźmy obok takich osób obojętnie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Tragiczne odkrycie w pustostanie”

 1. Anika pisze:

  Burmistrz Milanówka nie zajmuje się tym co potrzeba, większość działań jest na pokaz na zasadzie marnowanie pieniędzy podatników np. zegar za 15 tyś zł na wschodniej kładce nad torami. Zegar już się zepsuł. A może lepiej byłoby wydać te pieniądze na pomoc bezdomnym. Może uratowałoby to komuś życie. Lepiej na bezdurno, bez uprzedzenia pozmieniać organizację ruchu. Dlatego burmistrz nie uczestniczy w posiedzeniach radnych Milanówka, dlaczego zabronił swoim podwładnym przychodzić na te zebrania? Może w końcu ktoś zainteresuje się niekompetencją tego człowieka.

  • Ona pisze:

   Glupoty gadasz! Robi co moze by zylo sie lepiej. To co sie dzieje.to win a tych co mu decyzje blokuja. Np. Zwiekszenje powierzchni ha dlowych daloby prace ludziom I zmniejszylo bezrobocie. Ale zawsze znajda sie tacy co po zlosci poblokuja . A 40 osob conajmniej mialoby prace…

 2. miś pisze:

  odpoczywajcie w spokoju , wieczny odpoczynek racz im dać Panie……………….

 3. paca pisze:

  Oto okazja żeby pstryknąć fotkę do lokalnych mediów. Nie ma chętnych ? Może książę Badziwiłl, a może jaka inna pisiera?

  • Schetino 🤑🤯🤡🤪 pisze:

   paca Ty amebo lewacka z pod znaku lgbt

   • waciak pisze:

    Czyżby. „Polak-Katolik”? Tyle w Tobie miłości bliźniego.

   • paca pisze:

    O, Cretino ! Uniosłeś się. Czyżby twoja rodzina ? A może kumple ? 😁

    • Patrycja pisze:

     Nadal szokuje jak dorośli ludzie nie potrafią zachować powagi i urządzają sobie słowne potyczki, nie stosowne żarty… Przykre.

     • paca pisze:

      Jeśli o mnie chodzi to byłem b. poważny. Uważam że włodarze powinni pojawiać się także w takich miejscach a nie tylko na przecinaniu wstęgi itp.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły