Sułkowskiego do przebudowy. Jest wykonawca

Piastów

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców ul. Sułkowskiego w Piastowie. Piastowski magistrat wybrał firmę, która zajmie się długo wyczekiwaną przebudową wspomnianej ulicy.

Pisma, spotkania i prośby mieszkańców w końcu zostały wysłuchane. Czekająca od kilku lat na remont ul. Sułkowskiego w końcu zostanie przebudowana. Dokładnie chodzi tu o fragment znajdujący się miedzy ulicami Bohaterów Wolności i ul. Żbikowską. Wertepy, połamane płyty, kurz i błoto wkrótce odejdą w niepamięć.

Piastowski magistrat właśnie rozstrzygnął ogłoszony we wrześniu przetarg na przebudowę Sułkowskiego. Spośród pięciu złożonych ofert za najlepszą uznano tę złożoną przez firmę Bud-Bruk z Pruszkowa.

W ramach prac wykonawca będzie musiał wybudować nową jezdnię dla ul. Sułkowskiego oraz przebudować skrzyżowania z ulicami: Żbikowską, Bema, Plater, Skorupki i Bohaterów Wolności, wybudować chodniki, zjazdy na posesje oraz wybudować odwodnienie.

Wszystkie prace mają zostać wykonane w ekspresowym tempie. Termin zakończenia robót został wyznaczony na 13 grudnia tego roku. Przebudowa ul. Sułkowskiego będzie kosztować ponad 1,4 mln zł.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Sułkowskiego do przebudowy. Jest wykonawca”

 1. @A i B pisze:

  różnica do podziału, przecież jakoś trzeba odrobić 20% obniżkę samorządowcom jaką zafundował im PiS…….

 2. Pola pisze:

  A po co na slumsach droga?

 3. Bag pisze:

  Sztra… ekhm… a nie to Piastów sorki

 4. Banda pisze:

  A co zresztą pieniędzy z dofinansowania z 2 milionów na tą ulice

 5. Anonim pisze:

  A co zresztą pieniędzy z dofinansowania z 2 milionów na tą ulice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły