Wygraj bilet na mecz Ligi Mistrzów!

Tenis Stołowy

Tenis stołowy na najwyższym poziomie na wyciągnięcie ręki. Już 28 października Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra z FC Saarbrucken w ramach 2. kolejki Ligi Mistrzów. Dla naszych czytelników mamy specjalny konkurs, w którym do wygrania są dwa bilety na spotkanie. Zapraszamy do zabawy!

W zespole Bogorii występuje świeżo upieczony wicemistrz Europy w deblu Daniel Górak. Panagiotis Gionis to nadal europejska czołówka, a Gao Ning do niedawna znajdował się w gronie „20” najlepszych graczy świata. Bogoria stworzyła swoisty dream team i zamierza w tym sezonie walczyć o najwyższe cele. Zmagania w Lidze Mistrzów podopieczni Tomasza Redzimskiego rozpoczęli od imponującego zwycięstwa 3:0 z TTC Ostrava.

Saarbrucken to również niezwykle mocna drużyna. Niemcy mają w składzie groźnego Patricka Franziskę, który w Budapeszcie odebrał szansę na złoto mistrzostw Europy Górakowi. Podczas mistrzostw Europy zawodnik Bogorii w parze z Jakubem Dyjasem rywalizowali także z innym graczem Saarbrucken, czyli Tiago Apolonią. Polacy wyszli z tego starcia zwycięsko. Zatem w Grodzisku Mazowieckim dojdzie do spotkania „starych znajomych”. Stawka rywalizacji będzie ogromna. Zwycięzca rozsiądzie się na 1. miejscu w grupie C i zrobi krok w kierunku ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Dla Czytelników portalu WPR24.pl mamy niespodziankę. Do wygrania są dwa bilety na spotkanie Bogorii z Saarbrucken. Wejściówki trafią do osób, które jako pierwsze w czwartek (27 października) o godz. 12.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Bogoria Liga Mistrzów”, a w treści imię, nazwisko i numer telefonu).

Mecz odbędzie się 28 października o godz. 19.00 w hali przy ul. Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.