Kolejne przypadki wyzdrowień w regionie

Region

Prezentujemy informacje o stanie epidemiologicznym w powiatach pruszkowskim i grodziskim.

W powiecie pruszkowskim od początku epidemii odnotowano 120 przypadków zakażenia koronawirusem. Jeden przypadek potwierdzono w ciągu ostatniej doby. Obecnie hospitalizowanych jest 29 osób. Do tej pory wyzdrowiały już 44 osoby. Jeden przypadek wyzdrowienia potwierdzono w ciągu ostatnich 24 godzin.

Do tej pory stwierdzono 13 zgonów powiązanych z COVID-19.

W powiecie pruszkowskim na kwarantannę domową skierowano 153 osoby, a nadzorem epidemiologicznym objętych jest 95 osób.

W powiecie grodziskim w ciągu ostatniej doby potwierdzono jeden nowy przypadek zakażenia. Od początku epidemii koronawirusa wykryto u 36 osób. W szpitalu przebywają obecnie trzy osoby.

Potwierdzono również 14 przypadków wyzdrowień. Dwa w ciągu ostatniej doby.

W powiecie grodziskim pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się 579 osób, a kwarantanną objęto 70 osób.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Kolejne przypadki wyzdrowień w regionie”

 1. Dragon pisze:

  Przedwczoraj na koronawirusa zmarł człowiek zameldowany na ul. Dobrej w Pruszkowie. Świeć Panie nad jego duszą.

 2. gość2 pisze:

  A najwięcej to wyzdrowiało tych co w ogóle nie wiedzieli, że byli chorzy.

 3. Grabarz pisze:

  Polska wykonuje najwięcej testów na świecie, krzywa zachorowań spada. Nawet prezydent zauważył, że „jesteśmy w trakcie – mam nadzieję – gasnącej już pandemii”. Dzięki umiłowanemu przywódcy gospodarka naszej narodowo socjalistycznej ojczyzny wstała z kolan. NBP ma nieprzebrane ilości gotówki. Nadszedł czas, aby partia wyzwoliła polskiego chłopa i najpolskiego robotnika spod jarzma Unii Europejskiej!

  • ona pisze:

   nie grabarzu, wystarczyło przestać kraść i sprzedawać gospodarkę niemcom ty komunisto z PO(KO)

   • Grabarz pisze:

    Nie głosuję ani nie sympatyzuję z PO narodowy socjalisto. Wróć do wiejskiej podstawówki na reedukację, bo nie odróżniasz socjalizmu od komunizmu nieuku. Platforma Obywatelska to typowa oportunistyczna socjaldemokracja.

    • Zed pisze:

     Takie są odwieczne prawa natury, że wszyscy są nieukami z wiejskich podstawówek oprócz gimbo-liberałów.

     • Grabarz pisze:

      W PRL edukacja była na bardzo wysokim poziomie, więcej wymagano i nawet dawano punkty za pochodzenie podczas rekrutacji na studia. Pomimo tak sprzyjających okoliczności niektórzy nie mieli ochoty na naukę ani czytanie książek. U schyłku aktywności zawodowej pozostaje zawiść i żądza rewanżu w stosunku do tych, którym się chciało. Tymczasem pretensje należy kierować wyłącznie do siebie samego.

   • Rollo pisze:

    Przecież teraz więcej kradną, jest więcej kolesiostwa i nepotyzmu, niemcom może nie sprzedają, ale za to ruskim i żydom… jaka to różnica? Tylko że Ty tego nie widzisz bo zaślepiło cię 500+ które i tak pochodzi z podnoszenia podatków a nie że dobre pany odjęły sobie od ust…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły