Górak zatrzymał się na ćwierćfinale

Tenis Stołowy

Daniel Górak w parze z Jakubem Dyjasem zaprezentował się w turnieju Pro Tour w Katarze. Mistrzowie Polski w grze podwójnej odpadli w ćwierćfinale.

W Katarze nie zabrakło zawodników z czołówki światowego rankingu. Daniel Górak w grze indywidualnej dotarł do drugiej rundy, gdzie musiał uznać wyższość He Zhiwena. W katarskim turnieju wystąpił jeszcze jeden gracz Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Jednak Jung Youngsik z rywalizacją pożegnał się już w pierwszej rundzie. Koreańczyk przegrał 2:4 z niemieckim tenisistą Dudą Benediktem.

Klubowi koledzy trafili na siebie w ćwierćfinale zmagań deblowych. Górak i Dyjas nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w spotkaniu z Youngsikiem i Lee Sangsunem. Mecz zakończył się triumfem koreańskiej pary 3:0. Youngsik i Sangsun w półfinale polegli w starciu z parą Koki/Maharu.

Teraz Daniela Góraka czekają zmagania o kwalifikację olimpijską. W dniach 12-16 kwietnia w szwedzkim Hamsltad odbędzie się turniej, z którego awans na igrzyska uzyska 10 graczy z Europy.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.