Górak szybko opadł

Tenis Stołowy

Krótka przygoda Daniela Góraka z turniejem Hungarian Open. Zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki odpadł już w drugiej rundzie zmagań.

Popularny "Góra" w turnieju rozstawiony był z numerem 10, więc jego akcje stały wysoko. W pierwszym spotkaniu gracz Bogorii pokonał Lashina El-Sayeda. Polak wygrał 4:1, jednak Egipcjanin zawzięcie walczył i liczył, że uda mu się sprawić niespodziankę. Górak musiał być skoncentrowany do samego końca. Skuteczna gra w ostatnich minutach dała mu triumf. Jednak już Alvaro Robles sprawił niespodziankę. Górakowi nie udało przebrnąć drugiej rundy zmagań. Przegrał 1:4 z niżej notowanym w światowym rankingu rywalem.

Rywalizacji w Hungarian Open Górak nie zaliczy do udanych. Również w grze podwójnej szybko pożegnał się z turniejem. Górak w parze z Jakubem Dyjasem przegrali 2:3 z parą Teodor/Denislav z Bułgarii.

Za kilka dni Daniel Górak wystartuje w turnieju German Open. Nie zabraknie tenisistów z czołówki światowego rankingu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.