Smerfowa wioska w Jankach

Janki

Ze smerfami wychowało się niejedno pokolenie. W dniach 22-23 kwietnia niebieskie stworzenia pojawią się w centrum handlowym w Jankach. Najmłodsi będą mogli zdobyć sprawności Super-Smerfa!

Dwa dni z niebieskimi bohaterami zapowiadają się niezwykle ciekawie. Centrum Janki zamieni się w Smerfową Wioskę, w której pojawi się pięć domów. Spotkać w nich będzie można Smerfetkę, Osiłka, Papę Smerfa, Ważniaka i Łasucha. Nie zabraknie wyzwań dla najmłodszych, którzy będą mogli zdobywać sprawności Super-Smerfa. Trzeba zebrać pięć naklejek, aby otrzymać niespodziankę. Ale najpierw na zwartych i gotowych czekają wymagające zadania, wśród których są m.in. przygotowywanie niebieskich ciasteczek czy poznawanie tajników fizyki.

Z pewnością uwagę dzieci przyciągnie przedstawienie „Magiczna przygoda Smerfów”, które dotyczyć będzie ciekawych przygód niebieskich stworków oraz trapiącego ich Gargamela i jego kota – Klakiera. W programie imprezy są również konkursy z nagrodami, wspólne zdjęcia z ulubionymi bohaterami, a także multimedialne przedstawienie z piosenkami. W studiu Blue-Wizaż dzieci będą mogły zamienić się w smerfy.

Smerfowa Wioska będzie idealnym wstępem do premiery komedii „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”, która w kinach pojawi się 26 maja. – Na miesiąc przed premierą długo wyczekiwanego filmu „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” zapraszamy wszystkich do odkrywania „niebieskiego” świata w Centrum Janki. Przez dwa dni ulubieni bohaterowie będą zachęcać do nauki poprzez zabawę, wystąpią w specjalnym przedstawieniu dla dzieci i pozwolą zdobywać sprawności oraz tytuł Super-Smerfa! – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

22 i 23 kwietnia w Centrum Janki zapanuje smerfastyczna atmosfera. Atrakcje będą dostępne w godzinach 11.00-18.00.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.