Ruch wahadłowy w brwinowskim tunelu

Brwinów

Uwaga, kierowcy! Od najbliższego poniedziałku przez co najmniej dwa tygodnie ruch w brwinowskim tunelu pod torami PKP będzie prowadzony wahadłowo. Dostanie się na drugą stronę miasta potrwa dłużej niż zwykle.

Utrudnienia mają związek z remontem chodnika na odcinku od ronda Wacława Kowalskiego do ulicy Rynek. Wymaga on zajęcia części trasy nr 720, czyli drogi biegnącej w tunelu. – Od poniedziałku 26 sierpnia zostanie wprowadzony ruch wahadłowy w tunelu, ponieważ prace będą prowadzone w pasie drogowym drogi wojewódzkiej nr 720. Te utrudnienia potrwają co najmniej dwa tygodnie – informuje brwinowski urząd miasta.

Inwestycja obejmuje nie tylko wymianę nawierzchni, ale też m.in. balustrad i słupów oświetleniowych oraz odtworzenie systemu odwadniania. Dlatego robotnicy zmuszeni są wejść na jezdnię.

Kierowcy muszą się więc uzbroić w cierpliwość. Przypominamy, że najbliższe w pełni czynne przeprawy przez tory PKP znajdują się w Parzniewie i Milanówku.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Ruch wahadłowy w brwinowskim tunelu”

 1. Ja pisze:

  Zawsze was mieli w dupie. Tylko tak ładnie wam mówią s……. że macie do tej pory dreszcze przed czekającą was podróżą.
  Ciemny lud……..

 2. Tomek pisze:

  …ale pierwotnie była też mowa o odnowieniu szarych ścian tunelu ?!
  Jak zwykle ktoś nas robi w ch…..

 3. Mada pisze:

  A najbliższy taras widokowy we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły