Rozpoczęła się przebudowa Granicznej

Brwinów

W miniony piątek rozpoczęła się przebudowa ul. Granicznej w Brwinowie. Kierowcy i mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami w centrum miasta.

Jak będzie wyglądał remont? – W związku z przebudową mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Początkowo prace prowadzone będą w rejonie od ronda Feliksa Nowosielskiego (w lekkim oddaleniu od ronda) w stronę ul. Rodzinnej po wschodniej stronie drogi, tj. od strony ul. Rodzinnej i Krańcowej, i będą postępowały w stronę ul. Pszczelińskiej. Pierwszym elementem prac jest budowa kanalizacji deszczowej, a po niej wejdą drogowcy z przebudową nawierzchni – informuje brwinowski magistrat.

Zakres prac jest dość szeroki. – Przebudowa ulicy Granicznej na odcinku ok. 664 m od ulicy Pszczelińskiej do ronda Feliksa Nowosielskiego obejmie budowę jezdni, chodnika, zjazdów, kanalizacji deszczowej, wyniesionego skrzyżowania z ulicą Orlą, dwóch wyniesionych przejść dla pieszych w ulicy Modrzewiowej i Rodzinnej oraz budowę ścieżki rowerowej z betonu asfaltowego o długości ok. 700 m. Zostaną też wykonane nowe nasadzenia drzew – wyliczają urzędnicy.

Remont pochłonie ponad 2 mln zł, z czego ponad 400 tys stanowi dofinansowanie ze środków unijnych.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.