Rewitalizacja placów zabaw i terenów sportowych

Piastów

Gmina Piastów otrzymała dofinansowanie na remont miejsc o charakterze rekreacyjnym. Jeszcze w tym roku ruszą prace modernizacyjne.

Wygląd okolicznych placów zabaw dla dzieci pozostawiał wiele do życzenia. Najmłodsi mieszkańcy Piastowa i wielbiciele sportu otrzymają jeszcze w tym roku wyjątkowy prezent od władz. Gmina Miasto Piastów uzyskała dofinansowanie z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Wsparcie finansowe o wartości 742 286,00 zł przeznaczono na rewitalizacje placów zabaw i terenów sportowych w Piastowie.

Inwestycje będą realizowane w 2020 i 2021 roku. Jeszcze w 2020 roku, czyli w pierwszym etapie, w ramach zleconych prac planowane są do wykonania między innymi nawierzchnie utwardzone pod urządzeniami do ćwiczeń zamontowanymi na terenach siłowni plenerowych utworzonych przy ulicy J. Sowińskiego w Parku Kostki oraz w Parku przy ulicy Dworcowej, a także siłownie typu street workout umiejscowionych w „Parku Niepodległości” i w parku przy ulicy J. Sowińskiego. W roku 2021, czyli w drugim etapie inwestycji, planowane jest odświeżenie terenu placów zabaw przy ulicy P. Wysockiego i ulicy E. Orzeszkowej oraz wymiana ich nawierzchni.

Ukończenie inwestycji planowane jest na rok 2021.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Rewitalizacja placów zabaw i terenów sportowych”

  1. Rozbawiona😂 pisze:

    Piastów i tereny rekreacyjne…😂😂😂
    Niech zrobią PARK a nie skwerki!!

  2. Rollo pisze:

    A kiedy skatepark powstanie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły