Remont Granicznej zakończony, objazd też

Brwinów

Zakończył się remont ul. Granicznej w Brwinowie. Kierowcy mogą już z drogi korzystać.

To ważna informacja, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę rozpoczynający się za kilka dni nowy rok szkolny i wzmożony ruch. Świadczą o tym także głosy mieszkańców, którzy do naszej redakcji zwrócili się z prośbą o ustalenie kiedy remont Granicznej zostanie zakończony. – Mam prośbę o zainteresowanie się remontem ul.Granicznej w Brwinowie. Można odnieść wrażenie, że został ukończony, ale oznakowanie dróg świadczy o zamknięciu ul.Granicznej i obowiązującym objeździe, natomiast większość kierowców i tak porusza się ul.Graniczną. Mając na uwadze, że w przyszłym tygodniu na naszych drogach zwiększy się ruch, może władze wprowadziłyby normalny ruch, pozbawiając kierowców rozterek? – czytamy w jednym z maili nadesłanych na skrzynkę kontakt@wpr24.pl.

Jak zapewnił nas na początku tygodnia burmistrz Arkadiusz Kosiński, na przebudowanej ul. Granicznej w Brwinowie prowadzone były w ostatnich dniach prace wykończeniowe. – Po ich wykonaniu zostanie przywrócona normalna organizacja ruchu na tej ulicy i zostanie usunięte tymczasowe oznakowanie wprowadzone na czas budowy w rejonie skrzyżowań z ul. Pszczelińską i ul. Pruszkowską. Nadmienię, że wykonawca przebudowy ul. Granicznej zrealizował zadanie na kilka tygodni przed terminem, dzięki czemu jeszcze przed zakończeniem wakacyjnego sezonu urlopowego zostanie ona oddana do użytkowania – zaznaczył brwinowski włodarz.

– We wtorek 28 sierpnia zostały wykonane ostanie prace drogowe i znaki zakazu skrętu z ul. Pszczelińskiej i ul. Pruszkowskiej zostały obrócone, co faktycznie zakończyło okres objazdu – dodał.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.