Poznaj Sky Cash

Kolej

Od połowy stycznia bilety na przejazd WKD można kupić w aplikacji SkyCash. Jeśli jeszcze nie znacie tej aplikacji nie szkodzi. 27 lutego zaplanowano akcję promocyjną.

Warszawska Kolej Dojazdowa w styczniu umożliwiła podróżnym kupowanie biletów w popularnej aplikacji SkyCash. Wiele osób korzysta z niej do kupowania biletów m.in. w warszawskiej komunikacji. W WKD system ten działa pilotażowo do końca marca.

Aby kupić bilety za pomocą SkyCash należy zainstalować w telefonie komórkowym aplikację i dokonać rejestracji w systemie SkyCash, a następnie zasilić konto. Pobranie programu polega na wpisaniu w przeglądarce telefonu adresu m.skycash.com lub wysłaniu pustego SMS-a na numer 510 510 205. Innym znacznie prostszym rozwiązaniem jest ściągnięcie specjalnej aplikacji dostępnej na iOS, Android i Windows Phone. Następnie wybieramy zakładkę „Koleje Regionalne” i dalej „WKD”. Dobieramy strefę czasową, datę i godzinę przejazdu, rodzaj ulgi oraz… liczbę pasażerów, co oznacza, że możemy kupić kilka biletów naraz.

Firma SkyCash na 27 lutego zaplanowała akcję promocyjną, której celem jest zachęcenie podróżnych do korzystania z tej aplikacji. W godz. 6.00 – 9.00 na stacjach Pruszków, Komorów i Podkowa Leśna Gówna pojawi się specjalne stoisko, gdzie będzie można uzyskać informacje na temat aplikacji SkyCash.

A Wy już z niej korzystacie?

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.