Pijana kobieta wyniosła perfumy ze sklepu

Piastów

Policjanci z Piastowa zatrzymali kobietę, która ukradła perfumy z jednego z pruszkowskich sklepów. Jak się okazało, 41-latka była pod wpływem alkoholu. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Do sytuacji doszło w miniony czwartek popołudniu. Policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży perfum. Sklepowy monitoring zarejestrował jak kobieta wyniosła perfumy, za które nie zapłaciła. Złapanie sprawczyni okazało się jednak wyjątkowo proste. Kobieta spała bowiem na ławce w parku. Miała… dwa promile alkoholu we krwi.

„Amatorce perfum” przedstawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznała i poddała dobrowolnie karze. Grozi jej nawet pięć lat pozbawienia wolności.

Wypadki samochodowe, bójki, rozboje to poważne skutki nadużycia alkoholu. W tym przypadku skończyło się „tylko” na kradzieży. Wybryk 41-latki potwierdza jednak regułę, że alkohol bywa niebezpieczny i to nie tylko dla osób trzecich, ale także dla pijanego. Zamiast jednego dnia kaca kobietę czekają teraz ciężkie dni związane z oczekiwaniem na wyrok.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.